geriausias irigatorius sypsena

Geriausias Irigatorius

Dantų šepetėlis ne visada gali patekti tarp dantų ir į periodonto kišenes, kad pašalintų dantų likučius, todėl reikia naudoti dantų siūlą.

Šlapias dantų siūlas, dar vadinamas vandens siūlu arba burnos irigatoriumi, – tai prietaisai, kuriuose suslėgta vandens srovė nukreipta į sunkiai pasiekiamas vietas ir pašalina maistą bei apnašas. “Nors vandens siūlas neturėtų pakeisti įprastinio dantų valymo siūlu, jis tikrai gali būti naudingas jūsų namų burnos higienos procedūros etapas”, – sako Heather Kunen, DDS, MS, Niujorke dirbanti ortodontė ir viena iš “Beam Street” įkūrėjų.

Ieškodami geriausio irigatoriaus, turite atsižvelgti į kelis svarbiausius dalykus. Staliniai dantų siūlai turi talpyklą, kurioje telpa daug vandens, o belaidžiai modeliai turi mažesnius įmontuotus rezervuarus. Nors dauguma odontologijos ekspertų rekomenduoja siūlus su įvairiais nustatymais, ne visiems reikia (arba patiks) didelio slėgio režimų, todėl prieš pradėdami pirkti pagalvokite apie savo pageidavimus.

Bestsmiles Geriausi Irigatoriai

Niujorke esančioje “Verywell” bandymų laboratorijoje išbandėme 26 drėgnus dantų siūlus, kurių kaina svyruoja nuo mažiau nei 30 JAV dolerių už pagrindinį prietaisą iki 170 JAV dolerių už modelį, kuris veikia kaip elektrinis dantų šepetėlis.

Įvertinome kiekvieną drėgnąjį dantų siūlą ir skyrėme bendrą balą, atsižvelgdami į veiksmingumą, naudojimo paprastumą, nustatymus ir bendrą vertę. Mūsų medicinos ekspertų tarybos ortodontas peržiūrėjo šio straipsnio turinį, kad būtų užtikrintas jo tikslumas, įprastinis ir drėgnas dantų siūlas bei saugi praktika.